_______________________________________________________________________________________________

       Nová séria výrobkov IBIO:

  • rad tonizačný / dopĺňajúci energiu a telesné tekutiny - „Qi“ - určený na ošetrenie pleti suchej, citlivej, stárnucej,
  • rad hydratačný – regulujúci vlhkosť / určený na ošetrenie pleti dehydratovanej, normálnej, unavenej,stresovanej
  • rad upokojujúci / odstraňujúci prebytočnú mastnotu, zápaly - určený na ošetrenie pleti mastnej, zmiešanej a problematickej

  _______________________________________________________________________________________________

  IBIO RAD TONIZAČNÝ - s obsahom Žen šenu

  IBIO čistiace mlieko so ženšenom – je emulziou typu V/O ,ktorá je vhodná na jemné odstránenie zvyškov krémov, make- upu a nečistôt z pokožky. Obsahuje suroviny ,ktoré majú hlboké čistiace účinky a zároveň účinné látky /žen- šen , D panthenol a soľ z Mŕtveho mora /,ktoré pleť vyživia ,obohatia o vitamíny, minerálne látky a bránia predčasnému stárnutiu pokožky. Po použitií je pleť dokonale vyčistená a hebká.

  IBIO tonizačná voda so ženšenom – bezalkoholovú pleťovú vodu s lipozómami používame na dočistenie a tonizáciu unavenej a stresovanej pleti. Prítomné lipozómy ,žen šen a D-panthenol  obnovia v pleti prirodzenú cirkuláciu energie , vlhkosť a bunkám dodajú chýbajúce živiny.Tonikum má ideálne pH vďaka čomu sa pokožka stane vláčnou.


  IBIO výživná maska s lipozómami – jemný, ale vysoko účinný prípravok je zložený z vyvážených prírodných komponentov – vaječného lipozómu, aloe vera, olivového oleja, provitamínu B-5 a vitamínu E. Maska zlepšuje pružnosť pokožky a vytvára ochranu pred vysušením. Povzbudzujúce účinky lipozómov  udržia pleť hebkú, vláčnu a sviežu. Nanášame na tvár a krk a necháme pôsobiť 15-20 min. Následne jemne vklepávame do pleti. Odporúča pre pleť suchú, unavenú a vyčerpanú.

  IBIO regeneračná maska – jedinečná a vysoko účinná pleťová maska dodá  pleti vitalitu a sviežosť. Obsiahnutí ženšen ,aloe vera , provitamín B-5,včelívosk,olivový olej dokonale zregenerujú kožné tkanivo , ktoré sa stane hladkou,pevnejšou a elastickejšou. Masku nanášame na obličaj a krk a necháme pôsobiť 15-20 min. a následne jemne vklepávame do pleti. Maska sa odporúča pre pleť normálnu ,suchú a citlivú.

  IBIO výživný lipozómový krém – výživný, ľahko vstrebateľný krém na báze tých najlepších zvláčnujúcich a zvlhčujúcich komponentov s obsahom vaječných lipozómov, olivového oleja, extraktu kostihoja, slezu a provitamínu B-5.Je vhodný na denné a nočné ošetrenie. Pri pravidelnom používaní udržuje optimálnu hladinu vlhkosti pokožky. Odporúča sa pre pleť  suchú ,dehydratovanú a unavenú.


  IBIO multivitamínový krém –
  je bohatý na obsah prírodných ,účinných látok /ženšen,shizandra,olivový olej,včelí vosk,aloe vera ,vitamíny E,C a provitamínB-5,soľ z Mŕtveho mora/,ktoré vyživia ,tonizujú a ochránia bunky pred účinkami voľných radikálov.Pleť sa stáva jemnou  dokonale zregenerovanou .Krém môžeme používať na denné aj nočné ošetrenie.Odporúča sa pre pleť suchú ,citlivú .

  IBIO očný krém s lipozómami - Ľahký tonizujúci krém s obsahom lipozómov, extraktov slezu a kostihoja ,spomaľuje tvorbu jemných rýh a vrások na citlivých miestach okolo očí a úst. Olivový olej  stimuluje tvorbu buniek a tým vytvára mladistvý vzhľad pleti. Krém je vhodný pre ošetrenie normálnej ,suchej a zmiešanej pleti.


  IBIO masážna masť - Jemná masážna masť sa používa na masírovanie suchej, citlivej a unavenej pleti. Obsiahnuté komponenty olivový olej, včelí vosk a vitamín Epleť šetrne zjemnia a zmäkčia. Prípravok neobsahuje žiadne konzervačné látky. Extrakt z lipy pomáha uvolňovať svalové napätie a vytvára jemnú prírodnú vôňu .

   

  RAD HYDRATAČNÝ- s obashom Schizandry čínskej

  IBIO- hydratačná emulzia – Ľahká a nemastná emulzia typu O/V emulguje nečistoty na povrchu pokožky a nezanáša ich do hlbších vrstiev. Extrakty zo Schizandry čínskej a Aloe vera majú výrazné hydratačné  a sťahujúce účinky , takže emulzia je vhodná na pravidelné čistenie a ošetrenie mastnej, problematickej a normálnej pleti.


  IBIO- hydratačná voda – pleťovú vodu so zníženým obsahom alkoholu používame na dočistenie a osvieženie pleti. Prírodné účinné látky /schizandra ,aloe vera /aktivizujú látkovú výmenu v bunkách , napomáhajú vytvoreniu kyslej ochrannej vrstvy a bránia vysýchaniu pokožky.  IBIO- hydratačná maska gélová - Pleťová maska blahodárne pôsobí a udržuje správnu vlhkosť a vláčnosť pokožky. Obsiahnuté účinné látky shizandra čínska, allantoín - výťažok z kostihoja, propylenglykol a aloe vera zabraňujú starnutiu a vädnutiu pleti, pomáhajú zvyšovať elasticitu a odolnosť pokožky. Nanášame na vyčistenú pleť, necháme pôsobiť až sa gél vstrebe do pokožky (15-20 min). Potom pleť umyjeme vlažnou vodou a ošetríme vhodným krémom podľa typu pleti .

  IBIO - Bahenná maska z Mŕtveho mora- Maska svojimi obsahovými látkami- prírodnými rádionuklidmi ,výťažkami z Aloe vera ,mäty pieporneja gáfru zasahujú do metabolizmu bunky, čím podporujú jej regeneráciu. Masku aplikujeme na tvár a krk 1-krát týždenne a necháme pôsobiť 5-15 min .podľa typu pleti, následne umyjeme vlažnou vodou a ošetríme vhodným krémom. Prípravok je určený na  ošetrenie normálnej, mastnej a problematickej pleti. 

  IBIO - Regeneračný krém z Mŕtveho mora- Pleťový krém s obsahom vzácnych minerálov z Mŕtveho mora pomáha  bunkám  zlepšiť  látkovú  výmenu  a  prispieva  k  ich hydratácii  a  regenerácii.   Zlúčeniny draslíka, magnézia, brómu zlepšujú okysličovanie a regulujú elektrolytické procesy v pokožke. Prípravok je vhodný na ošetrenie normálnej a stresovanej pleti. Ideálne pH  napomáha k udržovaniu prírodného  ochranného plášťa pokožky

  IBIO- hydratačný krém – jedinečná nemastná emulzia typu V/O vyniká výraznými hydratačnými účinkami  vďaka zloženiu a  prítomnej Schizandre čínskej i Aloe vera.
  Prírodný vitamín E z olivového oleja vyživí a ochráni pred vonkajším prostredím a voľnými radikálmi. Hydratačný krém je vhodný použiť na denné ako i nočné ošetrenie pleti.Odporúča sa na ošetrenie dehydratovanej ,normálnej a unavenej pleti.

  IBIO- Peeling so soľou z Mŕtveho mora- unikátna masť na pleť obsahuje vysoko jemnú soľ
  z Mŕtveho mora ,ktorá šetrne odstráni odumreté bunky na pokožke a zároveň pleť vyčistí a výborne hydratuje. Po nanesení hydratačnej masky na ošetrenú pleť sa jemné kryštáliky soli rozpustia a vstrebajú do pokožky ,kde urýchlia metabolické pochody a regeneráciu buniek. Odporúča sa na ošetrenie normálnej,zmiešanej,,dehydratovanej a unavenej pleti.

  IBIO-Masážna emulzia - emulzia s výbornými klznými vlastnosťami šetrne zjemní, zmäkčí a dokonale prekrví pleť pred aplikovaním pleťových masiek. Jemná masážna emulzia je výborne vstrebávaná pokožkou bez následného pocitu mastnoty. Obsahuje  shizandru  čínsku a prírodný extrakt z lipy.

   

  IBIO RAD UPOKOJUJÚCI - s obsahom Tea tree oleja - TTO

  IBIO-Pl.emulzia upokojujúca – Pleťová emulzia s obsahom TTO ,sa používa na čistenie mastnej a problematickej pleti. Dobre zmáča a odstraňuje make up a nečistoty z povrchu pokožky a zároveň upokojuje podráždenú pleť.  IBIO -Upokojujúca voda s TTO – pleťová voda  zostavená podľa moderných výskumov,  obsahuje unikátnú kombináciu Šišiaka bajkalského a čajovníkového oleja,ktorémajú protizápalové, cytostatické, protialergické , antidermatózne a anibakteriálne účinky s podporou hojenia rán,vredov a zápalov.Stimulujú imunitný systém prenikajú a regenerujú poškodené tkanivá.Prípravok redukuje produkciu kožného mazu a upokojuje podráždenú a zapálenú  pokožku.

  IBIO - Upokojujúca maska gélová s TTO - Pleťová maska pôsobí ochladzujúco a má sťahujúci a prekrvujúci učinok na pokožku. Obsiahnuté učinné látky, čajovníkový a eukaliptový olej, gáfor, šišiak bajkalský ukľudnia zápalové procesy v pleti a aktivizujú fyziologické pochody v bunkách. Masku nanášame na vyčistenú pleť a necháme pôsobiť pokiaľ sa gél nevstrebe do pokožky, to je asi 15-20 min. Potom pleť umyjeme vlažnou vodou a ošetríme vhodným pl. krémom.

  IBIO- Gáfrová sťahujúca maska – Maska svojími obsahovými látkami-čajovníkový a eukalitový olej, gáfor mineráli z Mŕtveho mora výborne sťahuje rozšírené póry ,prekrvuje, tlmí a pomáha upokojovať zápalové procesy na pokožke. Masku aplikujeme na tvár a postihnuté miesta a necháme pôsobiť 5-15 min., následne umyjeme vlažnou vodou a ošetríme vhodnou pleťovou vodou a krémom.

  IBIO upokojujúci krém s TTO – Nemastná ,hydratačná emulzia typu O/V je kombináciou orientálnych  liečivých bylín .Shizandra čínska ,šišiak bajkalský,aloe vera ,gáfor, čajovníkový a eucaliptový olej majú silné a široko spektrálne antibakteriálne účinky a výborné upokojujúce  a sťahujúce vlastnosti. Krém je vhodné použiť na upokojenie pokožky po čistení  a takisto na aknóznu a problematickú pleť.

  IBIO - Dezinfekčný antibakteriálny a antimykotický spray – vysoko účinný roztok,  je kombináciou nových poznatkov vedy s prírodnými  účinnými látkami.Je určený na podpornú liečbu plesňových a hubových ochorení ,na ošetrenie nechtov nôh ,rúk a pokožky tela.Odporúča sa používať  pri pedikúrách a manikúrách. Môže sa použiť na dezinfekciu
  nástrojov a malých povrchov.

  IBIO- Masážny olej -Regeneračný olej obsahuje zmäkčujúce komponenty a extrakt  slezu, ktoré pokožku dokonale zjemnia a uvolnia svalové napatie. Prípravok je určený na masáž  tváre a dekoltu. Je vhodný na masírovanie suchej pleti a ako podkladový olej v malom množstve pod masážnu emulziu na mastnú pleť.


  IBIO - Vazelína kozmetická  zmäkčujúca – určená na premastenie suchej pokožky a tvrdej kože na dlaniach, lakťoch alebo pätách .Obsah levandule pôsobí upokojujúco. Prírodný včelí vosk, slez lesný zmäkčujú a regenerujú tvrdú a popraskanú kožu. Odporúča sa na masáž, potieranie popraskaných perí, suchého nosa  a na ochranu viečok pri farbení mihalníc.


  _______________________________________________________________________________________________

      

design: marek kovacik / www.marekcartoon.com                              počitadlo prístupov: [CNW:Counter]